علم وفن آوری شمس

سیستم مدیریت آموزش

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

اطلاعیه ها

تقویم آموزشی نیمسال دوم سالتحصیلی 1400-1399

 

دانشجویان عزیز، لطفا نسبت به تکمیل فرم ارزشیابی اساتید در سامانه آموزشی سما اقدام نمایید در غیر این صورت شرکت در امتحانات پایان ترم و استفاده از امکانات سامانه مذکور امکان پذیر نخواهد بود.

دریافت کارت آزمون

دانشجویان گرامی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک شما عزیزان، به اطلاع می رساند با توجه به اینکه لیست دانشجویان برای امتحانات غیرحضوری از طریق واحد انفورماتیک در سیستم آزمون مجازی بارگذاری می‌شود و لازمه این کار تهیه کارت آزمون می باشد لذا ضروری است کلیه دانشجویان حداکثر تا مورخه 99/11/07 نسبت به تهیه کارت آزمون اقدام نمایند. تا مشکلی در اخذ آزمون پیش نیاید. تاکید میگردد که مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از عدم اقدام در مهلت مقرره به عهده خود دانشجو خواهد بود.

تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند مطابق بخشنامه صندوق رفاه، دانشجویانی که متقاضی وام شهریه تحصیلی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 می باشند بایستی درخواست و اطلاعات فردی خود را حداکثر تا تاریخ 99/10/30 در سامانه صندوق رفاه قسمت پرتال دانشجویی به نشانی http://bp.swf.ir ثبت نمایند.
تذکر: ثبت نام  به منزله دریافت وام نمی باشد.

*****به اطلاع دانشجویان جدیدالورود (ورودی مهر ماه) در مقطع کارشناسی ارشد می رساند حداکثر تا تاریخ 1399/10/15 نسبت به ارسال اصل مدارک ثبت نامی از جمله اصل مدرک تحصیلی از طریق پست پیشتاز به نشانی دانشگاه: تبریز-یاغچیان-خیابان نور-خیابان مائده-پلاک 266  اقدام نمایید. در غیر اینصورت از شرکت در امتحانات پایان ترم خودداری بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر می باشد که نیازی به ارسال اصل شناسنامه و کارت ملی نمی باشد و فقط تصویر آن ها ارسال گردد.

******دانشجویانی که تا کنون نسبت به درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام نکرده اند حداکثر تا تاریخ 99.10.23 با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس +10 اقدام به اخذ معافیت تحصیلی نمایند. هنگام مراجعه به دفاتر پلیس +10 برگه لغو معافیت تحصیلی مقطع قبلی و برگ قبولی در آزمون را همراه داشته باشید. اصل برگ معافیت تحصیلی اخذ شده را به نشانی دانشگاه پست نمایید. در صورت عدم ارسال برگ معافیت تحصیلی از شرکت در امتحانات پایان ترم جلوگیری به عمل خواهد آمد.